Twoja instalacja

Na stworzeniem Twojej instalacji będzie pracował zespół naszych specjalistów, ale będziemy potrzebowali również Twojej pomocy (szczególnie na początku procesu planowania).


Krok 1

Przeprowadzimy z Tobą krótki wywiad tak, abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Przygotuj dla nas informacje o wysokości Twojego rachunku za energię elektryczną za ostatni miesiąc lub półroczne podsumowanie, które otrzymujesz od swojego dystrybutora energii.Zastanów się, czy w najbliższym czasie planujesz inwestycje w urządzenia, które mogą zwiększyć pobór energii elektrycznej tj. pompy ciepła, klimatyzacje itp. Jeśli tak, powiedz nam o tym. To bardzo istotne dla właściwej kalkulacji wielkości instalacji, której potrzebujesz.


Krok 2

Będziemy potrzebować adresu inwestycji, tak abyśmy mieli szansę ocenić dach oraz otoczenie pod kątem ewentualnych zacienień. Przekaż nam informację, jaki rodzaj dachu posiadasz – płaski, skośny czy może potrzebujesz instalacji gruntowej. Bardzo ważną informacją jest również rodzaj poszycia Twojego dachu. Nawet jego kolor ma dla nas znaczenie. Zależy nam, aby Twoja instalacja dobrze wyglądała.


Krok 3

Przygotujemy dla Ciebie wstępną kalkulację produktową oraz cenową. Pamiętaj, możesz mieć wpływ na wybór komponentów, a co za tym idzie na cenę końcową oferty. Zawsze też możesz negocjować. Jeśli wyrazisz taką chęć, możemy Cię odwiedzić w dogodnym dla Ciebie terminie, by na miejscu przeprowadzić wizję i porozmawiać o szczegółach oferty.


Krok 4

Jeśli wybierzesz naszą ofertę, podpiszemy umowę oraz określimy termin montażu. Przygotujemy projekt wykonawczy instalacji a po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji zamówienia.


Krok 5

Po wykonanym montażu przeprowadzimy odbiór i podpiszemy protokół zdawczo-odbiorczy. Dokonamy również zgłoszenia Twojej instalacji a Tobie pozostanie tylko czekać na wymianę licznika prądu przez Twojego dystrybutora energii. Wkrótce po tym możesz cieszyć się produkcją własnej energii pozyskanej z natury.Pamiętaj, że na każdym etapie pozostajemy do Twojej dyspozycji!