Współpraca z Austa

Jednym z naszych głównych partnerów jest NINGBO AUSTA SOLAR CO., LTD., która została założona w 2008 roku i jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym badania, rozwój oraz produkcję i sprzedaż produktów związanych z energią słoneczną. Firma zaangażowana jest w dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla systemów fotowoltaicznych poprzez świadczenie usług doradczych, projektowych, produkcyjnych, finansowych oraz inteligentnej eksploatacji i konserwacji.

Austa posiada trzy zakłady produkcyjne w Chinach i ponad dziesięć oddziałów / biur zlokalizowanych za granicą. Produkty obejmują ogniwa słoneczne, moduły, systemy solarne typu on-off grid, solarne pompy wodne i inne produkty związane z energią słoneczną. Produkty posiadają certyfikaty TÜV, MCS, CEC, IEC, ISO, CE, CQC oraz wiele innych międzynarodowych certyfikatów. Dzięki doskonałej jakości produkty są eksportowane do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie.

Od momentu powstania Austa koncentruje się na kilku kluczowych celach: spełnieniu marzenia o zerowej emisji dwutlenku węgla na świecie oraz zgodnie z inicjatywą pasa i szlaku dostarczaniu energii krajom Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej oraz ludziom, którym brakuje prądu wspólnie budując lepszą, jaśniejszą przyszłość.

Europejskie oddziały Austa znajdują się m.in. Niemczech, zajmują się one rozwojem i budową domowych, przemysłowych i komercyjnych systemów fotowoltaicznych;

Austa posiada również swój własny oddział i magazyn w Kalifornii, USA;

W Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej firma Austa podąża śladami inicjatywy „Pasa i Szlaku”, oferując rozwiązania fotowoltaiczne ludziom, którym brakuje energii elektrycznej.